Detajet e prones

TRS-0618-1162 Shitet vile tek stacioni fundit i Tiranes se Re - Tirane

  • WhatsApp Image 2019-01-18 at 12.19.32
  • WhatsApp Image 2019-01-18 at 12.19.47
  • WhatsApp Image 2019-01-18 at 12.20.43
  • WhatsApp Image 2019-01-18 at 12.21.30

Property ID : TRS-0618-1162

Shitje 380,000 Euro - Vila
300 m29 Dhoma Gjumi3 Tualet3 Garazhd  Shto ne liste Printo

Shitet vile tek stacioni fundit i tiranes se re ne bllokun e vilave.
Siperfaqe totale e truallit 300 m2.
Mbi te cilen eshte ndertuar vila ne 2 kate, me dalje ne tarrace te ngritur me shkalle
me sip totale 260 m2
Baza e ndertimit 130 m2.
Me hipoteke ne fakt jane 3 kate , me siperfaqe ndertimi 400 m2 .
Te dy katet jane te organizuara me nga 3 dhoma gjumi, soxhorno dhe tualet me dritare.
Sip e trualli te lire oborr dhe per rreth viles eshte 170 m2 e rrethuar me mur, kangjella dhe porte me vete ku parkohen dhe tre makina.
Eshte ne faze restaurimi.
I eshte bere nje projekt per te shtuar katin e trete sic eshte realisht ne hipoteke.
Mbi bazen e metrave katror qe jane realisht te hipotekuara (400 m2 )
Shitet e perfunduar dhe me keste deri ne dorezimi e celesave.
Pozicionimi i kesaj vile eshte si per banim, biznes, dhe sidomos per hostel m meqenese apartamentet jane te pavarura.
Cmimi total i shitjes 380.000 euro+ projektin 

Cmimi i shitjen ne rast se blehet ne gjendjen aktuale 350.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme