Detajet e prones

TRS-0618-1162 Shitet vile tek stacioni fundit i Tiranes se Re - Tirane

Property ID : TRS-0618-1162

Shitje 450,000 Euro - Vila
300 m29 Dhoma Gjumi3 Tualet3 Garazhd  Shto ne liste Printo

Shitet vile tek stacioni fundit i tiranes se re ne bllokun e vilave.

Siperfaqe totale e truallit 300 m2.

Mbi te cilen eshte ndertuar vila ne 2 kate, me dalje ne tarrace te ngritur me shkalle

me sip totale 260 m2  .

Baza e ndertimit 130 m2.

Me dokuemnta te rregullta pronesie

Te dy katet jane te organizuara me nga 3 dhoma gjumi, soxhorno dhe tualet me dritare.

Sip e trualli te lire oborr dhe per rreth viles eshte 170 m2 e rrethuar me mur.

Ka nje garazh me qepen per parkimin e nje makine

Eshte investuar me sistem kapote nga jashte dyer dritare duralumin, ballkonet me xhama te temperuar.

Aktualisht eshte dhene qera

Kontrata me qeramarresin e ben bleresi i mundshem

Cmimi i shitjes 450.000      euro                          

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme