Detajet e prones

TRS-0618-1166 Shitet kati i 3 dhe i 4 i nje vile , prane Materniteti te ri ne bulevardin Bajram Curri tek Brryli - Tirane

 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 17
 • 18
 • 32

Property ID : TRS-0618-1166

Okazione, Shitje 180,000 Euro - Vila
180 m24 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shiten dy apartamente prane Maternitetit te ri ne bulevardin Bajram Curri tek brryli.
Ka siperfaqe ndertimi totale prej 300 m2 , e ndare ne dy apartamente.
Katin e trete me sip. 130 m2 dhe ne katin e kater po me sip 130 m2 ( papafingo )
Kati i 3-te eshte i organizuar ne soxhorno, ambient ndenje me vete, ambjent gatimi dhe ngrenie dhome me vete.
Ka dy dhoma gjumi, tualet me dritare, mund te kthehet dhe ne tre dhoma gjumi, ka dy ballkone nga 11 m gjatesi me diell dhe drite.
Kati i 4 , papafingo ka siperfaqe prej 130 m2 eshte e organizuar ne soxhorno te madhe , 2 dhoma gjumi ,tualeti me dritare , dhome tharje dhe lavatrice ,
Ka dy depo, orientim 360 grade me drite dhe diell.
Papafingo eshte me cati me tjegull , e hidroizoluar dhe e rrethuar me shesh pushimi dhe zgare hekur qe te jep mundesi per ta kontrolluar dhe riparuar catine pa perdorur skela ose shkalle.
Ka oborr me sip 60 m2, ku ne katin e pare eshte adoptuar dhe nje garsoniere 40 m2 e cila mund te jepet me qera ose te shrytezohet per vete ,
gjithashtu neqoftese prishet del nje oborr 60 m2, nga te cilat 40 m2 e mbyllur me kushte banimi ose garazh i mbyllur dhe 20 m2 oborr.
Edhe pse jane apartamente kane parametrat e nje shtepie private sepse eshte me porte me vete dhe eshte e pavarur nga komshinjte.
Ka cilesite e nje shtepie private ose vilete ne ajer, si nga funksioni, pasi ka porte me vete, parkim, ashtu edhe nga qetesia dhe lokacioni duke u pozicionuar ne lagje te qete me shtepi private dhe vila shume prane me martenitetin e ri.
Jane vetem tre familje krejt te pavarura nga njera tjetra.
Ne vecanti keto dy apartamente kane qetesi, relaks dhe ajer te paster.
Cmimi i shitjes super okazion 600 euro/ m2 vetem cmimi i apartamenteve dhe garsonieres perjashtuar oborrin prej 20 m2. (180.000 euro)
Nderkohe cmimi i references se shtetit eshte 700 euro/m2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme