Detajet e prones

TRS-0618-1171 Shitet apartament 2+1 te Rruga Myslym Shyri - Tirane

 • 1
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 11
 • 12
 • 14
 • 15
 • 16
 • 18
 • 20
 • 21
 • 22

Property ID : TRS-0618-1171

Shitje 138,000 Euro - Apartamente 2+1
120 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 te Rruga Myslym Shyri
Ka nje siperfaqe prej 120 m2
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ndertuar ne vitin 2000
Eshte i mobiluar , me aredim bashkekohor
Ka dhe nje hyrje tjeter , pervec hyrjes kyresore te pallatit.
Ka orientim Lindje-jug-Perendim
Me hipoteke
Cmimi okazion i shitjes 138.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme