Detajet e prones

TRS-0618-1172 Shiten 3 garsoniere ne Rrugen Myslym shyri - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Property ID : TRS-0618-1172

Apartamente ne shitje, Shitje 1,300 Euro m2 - Garsoniere
25 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shiten 3 garsoniere ne Rrugen Myslym Shyri
Ka secila nje siperfaqe 25 m2
Ndodhet ne katin e pare
Jane te mobiluara secila
Njera nga garsonieret ka shkalle nga brenda , lidhje me katin e dyte qe mund te behet tip dubleksi, sepse eshte ne shitje dhe kati i dyte,  shiten  bashke te treja, jane shum te mira per investim.
Aktualisht te treja jane te leshuara me qera, njera eshte me 20000leke/muaji ndersa dy te tjerat me 18000leke/muaji
Cmimi i shitjes 80.000 euro

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme