Detajet e prones

TRS-0618-1180 Shitet apartament 3+1 ne zonen e Astirit, te Unaza e Re, - Tirane

 • 19
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16

Property ID : TRS-0618-1180

Apartamente ne shitje, Shitje 550 Euro m2 - Apartamente 3+1
165 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 3+1 ne zonen e Astirit, te Unaza e Re,
Ka nje siperfaqe prej 165 m2 (146.76 m2 me hipoteke), Ndodhet ne katin e dyte
Me orientim jug-lindje dhe I ndricuar gjate gjithe dites me ndricim natyral.
Apartamenti eshte I organizuar ne: 3 dhoma gjumi, nje soxhorno e madhe ku bashkohen funksionet e ngrenies, gatimit dhe ndenjes, 3 ballkone, 2 tualete.
Ofrohet i mobiluar me mobilje bashkekohore.
Cmimi me mobilim eshte 550 euro/m2.
Cmimi pa mobilim eshte 470 euro m/2.

I SHITUR 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme