Detajet e prones

TRS-0618-1187 Shitet dyqan te Rruga e Durresit - Tirane

Property ID : TRS-0618-1187

Dyqane ne shitje, Shitje 170,000 Euro - Dyqan

Shitet dyqan te Rruga e Durresit
Ka nje siperfaqe 55 m2 , ka dhe bodrum dhe siperfaqe ballore dhe anesore te shfrytezueshem
Ndodhet ne katin e dyte
E pershtatshme per aktivitete te ndryshme
Cmimi 170.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme