Detajet e prones

TRS-0618-1188 Shiten 2 apartamente te bashkuar ne nje te vetem te Kopshti Botanik - Tirane

Property ID : TRS-0618-1188

Apartamente ne shitje, Shitje 320,000 Euro euro - Apartamente 2+1
199.8 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shiten  2 apartamente te bashkuar ne nje te vetem te Kopshti Botanik
Siperfaqe totale bashke me te perbashketat 199,8 m2
Siperfaqe me cerifikate pronesie 179 m2
Ndodhet ne katin e pare teknik por i 3 fizikisht
Ka dhe nje garazh
Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi  e femijeve  dhe matrimoniale, secila ka studio dhe tualet brenda , soxhorno e madhe e cila perfshin dhe ambjentin e gatimit brenda , dhe nje laventeri,
Ka ballkon 12 m2 , verande me parket druri , me tend me pult.
Te garazhi eshte adoptuar nje palester me nje investim total 20.000 euro
Parkim me qepen alumimi speciale me pult , me kondicioner kuper silencioz , ka lavaman , me tapet , televizor dhe foni per muzik, rafte alumini etj mund te parkohen dy makina
Apartamenti ka me shum formen e nje vile me vete brenda pallatit, ku hyrja te ashensori nga garazhi eshte me vete.
Apartamenti ka orientim nga Lindje
Te gjitha punimet nuk jane te firmes, jane bere te gjitha nga e para.
Jane bere punime ekstra qe nga punimet elektrike , hidrosanitare te cilat jane importuar te gjitha nga Italia
Mobilimi super eshte bere me arkitekt ,mobiljet te importuara nga Firma  Natuzzi, ka kushtuar ne nje vlere prej 150.000 euro bashke me Rifinituren.
I gjithe apartamenti eshte i shtuar me parket druri
Apartamenti ndodhet ne vend te qete , ajer i paster.
Apartamenti eshte me sistem alarmi , Kamerash ,me kondicioner invert qendror , ka sistem uji filtrimi qe heq komplet klorin e ujit.
Grilat me motorr alumini me pult.
Cmimi i shitjes 320.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme