Detajet e prones

TRS-0618-1189 Shiten Apartamente ne ndertim ne nje zone te qete prane spitaleve - Tirane

  • spitalore

Property ID : TRS-0618-1189

Apartamente ne shitje, Shitje 700 Euro m2 - Apartamente 1+1, Apartamente 2+1, Apartamente 3+1

Shiten Apartamente ne ndertim ne nje zone te qete prane spitaleve me cmim okazion 700 euro/ m2 ( me kete cmim shiten vetem 4 apartamente)
Nderkohe qe cmimet ne perfundim variojne 1000-1200 euro/ m2
Me siperfaqe dhe kate te ndryshme ,1+1 2+1 3+1 ,
Me cilesi te larte punimesh ,kompleks rezidencial me ambjente clodhese dhe rekreative.
Kompleksi perfundon ne 8 maj 2021 , pallati eshte i regjistuar me dokumenta pronesie.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme