Detajet e prones

TRS-0618-1193 Shitet Hotel Luksoz ne Sarande - Sarande

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Property ID : TRS-0618-1193

Shitje 1,600,000 Euro - Hotel
750 m234 Dhoma Gjumi34 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet Hotel Luksoz ne Sarande 
Ka nje siperfaqe trualli prej 750 m2
Ka siperfaqe ndertimi 277 m2
Eshte 4 kate + papafingo
Hoteli ka 20 dhoma , te areduara luksoze me siperfaqe 40m2 me tualete brenda
Ka 4 suita me siperfaqe 60 m2 foto nr.1857
Ka vend per parkim per 21 makina dhe 2 autobuza
Hoteli ka plazhin e vet.
Ndodhet 50 m larg nga deti
Cmimi i shitjes 1 milon e 600 mije euro 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme