Detajet e prones

TRS-0618-1194 Shitet Rezidence ndertuar brenda nje trualli me siperfaqe prej 1300 m2 - Tirane

 • 118
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 10
 • 14
 • 26
 • 28
 • 30
 • 34
 • 35
 • 38
 • 39
 • 45
 • 48
 • 64
 • 67
 • 76
 • 77
 • 79
 • 85
 • 86
 • 102
 • 108
 • 115

Property ID : TRS-0618-1194

Shitje 1,200,000 Euro - Vila
1300 m25 Dhoma Gjumi5 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet Rezidence ndertuar brenda nje trualli me siperfaqe prej 1300 m2
Ndodhet  prane Rruges nacionale , segmenti Tirane-Ndroq
Ka siperfaqe trualli 1300 m2 me certifikate ,
Ka dhe siperfaqe ndihmse te tjera rreth 2000 m2 te cilat jane kthyer ne agrokulture, peme frutore te ndryshme , dekorative , dhe blektori per prodhim mishi dhe pule.
Kjo rezidence eshte shum e pershtatshme per restorant , bujtine , hotel , dhoma hoteli e ndare ne apartamente.
Eshte i strukturuar ne 3 kate
Kati -1 me siperfaqe 100 m2 , eshte i organizuar ne ambjent kantin vere , prodhim dhe magazinim ,
Kati i pare me siperfaqe 400 m2 eshte i pershtatshem per restorant , ambjentet e gatimet, hapesira te vecanta me oxhak , dhe ambjente te tjera te bollshme per klientele , ne oborrin e katit te pare ndodhet dhe nje pishine e dekoruar , gjelberuar , dhe ka ambjent per nje bar ne natyre. ka ambjent per parkim makine , shesh i shtuar me gur dekorativ dhe gjelberim ne t cilen mund te shfrytezohet per ambjente relaksuese dhe parkim makine.
Kati i dyte ka apartamente me siperfaqe 330 m2 i cili mund te ndahet ne dhoma per hotel
Kati i trete ka apartament me siperfaqe 330 m2 i cili mund te ndahet ne dhoma per hotel apartamente ose suita , ka dhe ambjent tip dumbleksi me dru per argetimin e femijeve ,
eshte me cati
Muret kane 50 cm trashesi dhe dritaret jane dru italjan dhe dopjo xham , ka kondicionim qendror e cila shpenzon shum pak per ngrohjen , ndertimi eshte bere gur dekorativ , dru dhe tulle, muret jane te hidroizoluara kundra te ftohtit , nxetesise , zhurmave
Cmimi i shitjes 1.200.000 euro 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme