Detajet e prones

TRS-0618-1198 Shitet apartament 2+1 ne zonen e Vasil Shantos - Tirane

 • 2
 • 3
 • 5
 • 6
 • 8
 • 9
 • 10
 • 12
 • 14
 • 17
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31

Property ID : TRS-0618-1198

Apartamente ne shitje, Shitje 85,000 Euro - Apartamente 2+1
125 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Vasil Shantos
Ka nje siperfaqe prej 125 m2 me hipoteke
Ndodhet ne katin e 9 dhe te fundit te nje pallati me ashensor i ndertuar ne vitin 1997
Eshte e organizuar ne soxhorno ambjenti i gatimit 2 dhoma gjumi 2 tualete 2 ballkone 1 depo
Jepet e mobiluar.
Cmimi i Shitjes 85.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme