Detajet e prones

TRS-0618-1199 Shitet vile 3 kateshe + Papafingo ne Bulevardin Gjergj Fishta - Tirane

 • 6
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 18
 • 22
 • 23
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29

Property ID : TRS-0618-1199

Shitje 1,100,000 Euro - Vila
691 m217 Dhoma Gjumi8 Tualet8 Garazhd  Shto ne liste Printo

Shitet vile 3 kateshe + Papafingo ne Bulevardin Gjergj Fishta .
Ka nje siperfaqe truallit prej 500 m2 ne fakt 700 m2 te shfrytezueshme.
Eshte e rrethuar me mur dhe me porte me vete.
Ka siperfaqe ndertimit totale prej 691 m2
Kati i pare me siperfaqe prej 167 m2 eshte i organizuar ne 4 dhoma dy tualete.
Kati i dyte me siperfaqe prej 178 m2 eshte i orgazniaur ne 5 dhoma + 3 tualete
Kati i trete me siperfaqe prej 178 m2 eshte i orgazniaur ne 5 dhoma + 3 tualete
Papafingo me siperfaqe prej 168 m2 eshte e organizuar ne 3 dhoma +2 tualete .
Ka siperfaqe te lire e truallit 340 m2
Oborri 300 m2 parkohen 8 makina.
Eshte e pershtatshme per fondacione te ndryshme , shkolla , kopesht , rezidence , dhe cdo biznesi tjeter Elitar.
Cmimi i shitjes 1.1 milion  euro

 • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme