Detajet e prones

TRS-0618-1202 Shitet hotel Rezidence 4 kate Ne Tirane , rruga e Elbasanit - Tirane

Property ID : TRS-0618-1202

Shitje 1,300,000 Euro - Vila

Shitet hotel Rezidence 4 kate Ne Tirane, ne rrugen e Elbasanit  
Ka siperfaqe ndertimi 700 m2, ndertuar ne nje truall me sip. 1500 m2.
Ka siperfaqe te bazes se ndertimit 175.8
Ka trual te lire 1324.2 m2
Ndertim dhe arredim extra, ndertuar me komplet me gur te Gjirokastres.
Ka bar-restorant me te gjitha paisjet e nevojshme , salle per evente dhe koference shtypi, holl per pritje ceremonale dhe party
Ka depo uji , panele diellore , ambjente relaksuese te gjelberuara, parkim per 20 makina+ dhe autobuz qe vijne me turista.
Eshte e rrethuar me mur , dhe dy porta komunikimi me vete , nje porte nga hyrja e rezidences dhe nje porte nga parkimi.
E pershtatshme per rezidence perfaqesie diplomatike , kompani te rendesishme elitare biznesi , etj
Cmimi okazion nga  2 milion euro ne 1.3 milion euro.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme