Detajet e prones

TRS-0618-1203 Shitet Hotel 3Katesh ne Tirane! - Tirane

  • 7
  • 8
  • 10
  • 6

Property ID : TRS-0618-1203

Shitje 820,000 Euro - Hotel
7500 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet Hotel 3 Katesh  ne Tirane!
Siperfaqe e prones eshte e ndare ne 3 certifikata pronesie me siperfaqe tolale 7500 m2 nga te cilat toke are 3452 m+2300m=5752(toke are)
Siperfaqja 1748 m2 eshte toke truall mbi te cilen jane ndertuar 949 m2 ndertim
Programi i Hotelit:
• 10 dhoma hotelerie; 2 prej te cilave jane suita, 1 dhome teke dhe 7 dhoma dopio.
• Bar-Restorant
• Salle konferencash vip
• Pizzeria, Kuzhina
• Ambjente sherbimesh + Zyra
• Hapesira e Recepsionit te hyrja kryesore
• Clubi
• Dy pishinat
• Parkim per 200 poste makinash
Jashte ka ambjent te gjelberuar per hapesira rekreative
Mbrapa ka nje toke bosh me sip 1300 m2 per ndertimin e nje vile.
Cmimi i shitjes 820,000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme