Detajet e prones

TRS-0618-1207 Shitet ambjent , Blloku Tirane - Tirane

Property ID : TRS-0618-1207

Shitje 2,800 Euro m2 - Ambjente biznesi

Shitet ambjent , Blloku Tirane
Kati i pare me siperfaqe 120 m2
Kati i dyte me siperfaqe 120 m2
Katet lidhen midis tyre me shkalle nga brenda dhe nga jashte
E pershtatshme per cfaredolloj aktiviteti , restorant , zyra etj
Firma ben gati gipsin , aspirimin , ndricimin .
Cmimi i qerase 2800 euro/ m2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme