Detajet e prones

TRS-0618-1209 Shitet godine 3-kateshe ndodhet ne nje pozicion shum te favorshem , ne qender te Tiranes . - Tirane

Property ID : TRS-0618-1209

Shitje 1,015,050 Euro - Toka, Vila

Shitet godine 3-kateshe ndodhet ne nje pozicion shum te favorshem , ne qender te Tiranes .
Siperfaqe trualli 192.7 m2
Baza e ndertimit ka siperfaqe prej 154 m2
Eshte e organizuar ne:
Kati 0 me sip.154 m2 me shkalle nga poshte , gjysem kat nen toke me ndricim , , eshte hapesire e hapur
Kati 1(perdhe ) me siperfaqe prej 154 m2
Kati 2 me siperfaqe prej 180 m2
Eshte e pershtatshme per zyra , fondacion ,qender kursesh, klinika te ndryshme , spital .
Vecanerisht eshte e pershtatshme per hotel pasi ndodhet ne nje pozicion shum te favorshem , ne qender te Tiranes .
Kati i pare i dyte dhe tarraca kane dy hyrje komunikuese .
Cmimi i shitjes se traullit 107.550 euro
Cmimi i shitjes se nderteses 907.500 euro
Total Cmimi i shitjes 1.015.050 euro

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme