Detajet e prones

TRS-0618-1211 Shitet magazine ndodhet tek kongresi i Manastirit - Tirane

Property ID : TRS-0618-1211

Shitje 35,000 Euro euro - Magazine
53 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet magazine ndodhet tek kongresi i Manastirit
Ka nje siperfaqe prej 53 m2
Ka tualet dhe dritare
Eshte magazine shum e mire e thate , per cfare do lloj magazinimi
Cmimi i shitjes 35.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme