Detajet e prones

TRS-0618-1215 Shitet dyqan prane ures se Vasil Shantos - Tirane

Property ID : TRS-0618-1215

Dyqane ne shitje, Shitje 2,200 Euro m2 - Dyqan

Shitet dyqan prane ures se Vasil Shantos 
Ka nje siperfaqe prej 180 m2
Por ne certifikate eshte i ndare ne 3 ambjente prej 100 m2 , 46 m2 dhe 54 m2
Eshte me fasade xhami
Ambjentet mund te ndahen shum lehte
Eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si zyra ,supermarkete, call center etj
Cmimi i shitjes 2200 euro/ m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme