Detajet e prones

TRS-0618-1217 Shitet apartament 2+1 ne Ali Dem - Tirane

Property ID : TRS-0618-1217

Apartamente ne shitje, Shitje 66,000 Euro - Apartamente 2+1
84 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

 Shitet apartamenti, 2+1 eshte i pozicionuar ne nje zone te zhvilluar dhe mjaft te preferuar ne qytet, Ali Demi.
Gjendet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues me siperfaqe totale prej 84 m2.
Organzimi i brendshem i ambjente eshte mjaft i mire, me kubature te rregullt.
Eshte i organizuar ne  soxhorno  se bashku me ambjetin e gatimit, dy dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.
Ka pozicion te mire ndaj drites natyrale, gjithashtu disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Cmimi i shitjes  66.000 euro

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme