Detajet e prones

TRS-0618-1219 Shitet vile 2 kateshe - Tirane

 • 2
 • 4
 • 5
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 24
 • 25
 • 29
 • 31
 • 32

Property ID : TRS-0618-1219

Shitje 280,000 Euro - Vila

Shitet vile 2 kateshe.
Ka nje siperfaqe trualli prej 116.20m2 dhe siperfaqe totale e ndertimit te dy kateve 125.1m2 dhe me sip. oborri te jashtem 64.5 m2.
Me dokumenta te rregullta hipotekore.
Eshte e rrethuar me porte me vete.
Ndodhet ne qender te Tiranes shume prane Sheshi Avni Rustemi ne PAZARIN E RI
Vila eshte me punime cilesore.
Oborri eshte i shtruar, i gjelberuar, i sitemuar dhe i rrethuar me 2 porta, porte me vete me pult per makina dhe porte per njerezit.
Mund te parkohen dhe 4 makina te vogla ose dy makina te medha.
Eshte e pershtateshme edhe per banim, per fondacion, zyra, klinike dentare, klinike mjekesore, qender estetike dhe fizioterapi etj.
meqenese eshte prane dhe perimetrin e saj ndodhen:
Zona tregtare e rikonstruktuar e pazarit te ri, qendres tregtare dhe historike “TOPTANI” qe proferohen shume nga te huaj, drejtorise policise, rajonit nr 1, zyrave punes, Ministrise se jashtme, qendres spitalore dhe shume institucioneve te tjera.
Eshte e dhene me qera me cmim 1300 euro/muaj .
Cmimi i shitjes 280.000 euro .

 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme