Detajet e prones

TRS-0618-1220 Shitet truall dhe ndertese ndodhet ne laprake - Tirane

Property ID : TRS-0618-1220

Shitje 90,000 Euro - Toka

Shitet truall dhe ndertese ndodhet ne laprake

Ndodhet 200 m larg nga kupola.
buze rruge ne nje bllok shtepi privatesh ne nje zone te mire te Laprakes
Ka nje siperfaqe trualli prej 104 m2 ne fakt eshte me shume 130 m2
dhe nje ndertese nje kateshe me siperfaqe prej 53,5 m2 ne fakt jane 120 m2
Ndertesa eshte eshte me tarrace me hidroizolim , e oraganizuar ne paradhome per ndenje , dhome gjumi dhe tualet me dritargjithashu ka dhe shkallet per sdhtese per kat te dyte brenda ambjentit
Ndertesa ka siperfaqe 36.2 m2 me hipoteke
Dhe kati perdhe nje dyqan me siperfaqe 17.4 me hipoteke te cilin i zoti e perdore per market
Cmimi i shitjes 90.000 euro

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme