Detajet e prones

TRS-0618-1223 Dyqan ne shitje mbrapa Shkolles Vasil Shanto - Tirane

Property ID : TRS-0618-1223

Dyqane ne shitje, Shitje 1,500 Euro m2 - Ambjente biznesi, Dyqan

Dyqan ne shitje mbrapa Shkolles Vasil Shanto
Ndodhet ne katin e 1-re
Ka nje siperfaqe prej 309 m2 te organizuar ne 200 m2 ambjent i hapur
dhe 100 m2 eshte e ndare ne zyre, magazine dhe tualete.
Ambjenti ka sistem aspirimi, kondicionimi.
Ofrohet bosh.
E pershtatshme per call-center, zyra , palester
Pervec ambjenti te brendshem ka dhe nje lulishte te jashtem ku mund
te organizohet dhe nje bar-kafe ne funksion te aktivitetit.
Eshte e leshuar me qera 100.000 leke
Cmimi 1500 euro/m2.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme