Detajet e prones

TRS-0618-1225 Shitet apartament 1+1 ne rrugen Myslym Shyri - Tirane

  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 17

Property ID : TRS-0618-1225

Shitje 95,000 Euro - Apartamente 1+1
74 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 1+1 ne rrugen  Myslym Shyri
Ka nje siperfaqe prej 74 m2 bashke me te perbashketat
Eshte i pajisur me certifikate pronesie
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor
Eshte i organizuar ne soxhorno , amabjent gatimi , dhome gjumi , tualet dhe ballkon
Shitet i mobiluar
Cmimi i shitjes 95.000 euro 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme