Detajet e prones

TRS-0618-1226 Shitet apartament 2+1 Ali Demi - Tirane

  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Property ID : TRS-0618-1226

Apartamente ne shitje, Shitje 80,000 Euro - Apartamente 1+1

Shitet apartament 2+1 Ali Demi
Ka nje siperfaqe prej 91 m2 ku eshte i ndare ne nje apartament 1+1 57 m2 dhe nje dyqan 34 m2
Ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 5 katesh
Me hipoteke
Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore
Ndodhet ne buze rruge kryesore
Cmimi 80.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme