Detajet e prones

TRS-0618-1227 Shitet apartament 3+1 Prane policise bashkiake - Tirane

  • WhatsApp Image 2018-12-13 at 12.44.59
  • WhatsApp Image 2018-12-13 at 12.43.30

Property ID : TRS-0618-1227

Apartamente ne shitje, Shitje 85,000 Euro - Apartamente 3+1
78.53 Dhoma Gjumi  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 3+1 Prane policise bashkiake
Ka nje siperfaqe prej 61,5 m2 + shtese 17 m2 me hipoteke
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati egzistues.
Eshte e organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi , 3 dhoma gjumi, tualet , ballkon
Eshte totalisht i mobiluar shum mire luks
Ka orientim Jug-Lindje
Ka dhe nje oborr te vogel 20 m2 qe eshte i palegalizuar
Aktualisht eshte i leshuar me qera 300 euro/muaji
Cmimi i shitjes 85.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme