Detajet e prones

TRS-0618-1229 Shitet Ambjent Biznesi ne Rrugen e Kavajes - Tirane

Property ID : TRS-0618-1229

Shitje 180,000 Euro - Ambjente biznesi

Shitet Ambjent Biznesi prane  Rruges se Kavajes 
Objekti eshte 2 katesh ku kati i 1 funksionon si lokal dhe kati i 2 eshte i pershtatshem per cfaredolloj tipologjie biznesi por edhe per banim
Siperfaqa e ambjentit eshte 71 m2 kati i 1 dhe 72 m2 kati i 2
Ambjenti ndodhet ne nje zone te mire per investim shume e populluar dhe e lidhur ne vije te drejte me qendren vetem 15 minuta larg nga qendra duke perdorur transportin publik.
Lokacioni i ambjentit e ben mjaft te favorshem per investim
Disponon Dokumentacjon te rregullt hipotekor dhe eshte e rivleresuar ne baze te cmimit te references
Cmimi i shitjes 180000 euro .

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme