Detajet e prones

TRS-0618-1230 Shitet Dupleks tek Kodra e Diellit 1 - Tirane

Property ID : TRS-0618-1230

Apartamente ne shitje, Shitje 198,000 Euro - Apartamente 3+1
157 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Shitet Dupleks tek Kodra e Diellit 1
Ndodhen ne katin e 3-4 banim
Disponon nje siperfaqe totale prej 157 m2 dhe gjithashtu nje garazh prej 22 m2 me qepen
Apartamenti eshte i organizuar ne nga Soxhorno qe ka dalje ne ballkon , ambjenti i gatimit me vete, 3 dhoma gjumi 2 tualete ku njeri eshte me dritare ,
Dupleksi disponon 2 ballkone dhe nje verande te bollshme prej 12 m2 te cilen e ka mbyllur me cati xhami
Ka orientim Lindje-Jug-Perendim
Punime ekstra , kondicioner ne cdo dhome , grila persione ,
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor
Cmimi i shitjes 198.000 euro 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme