Detajet e prones

TRS-0618-1235 Apartament 3+1 Don Bosko - Tirane

Property ID : TRS-0618-1235

Apartamente ne shitje, Shitje 1,000 Euro m2 - Apartamente 3+1
132 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Don Boskos. I vendosur në Veri-Perëndim të qytetit të Tiranës, në Rrugën “Don Bosko”  është në distancë shumë të shkurtër si me qendrën ashtu dhe me daljen e qytetit. Informacion mbi apartamentin: Kati 4 banim .Sipërfaqja e apartamentit neto/ bruto: 118.9/132.1 m2. Apartamenti është bosh dhe disponon:Salloni Ndenjes 3 dhoma gjumi ,2 Tualete , 2 Ballkone ,Korridor shpërndarës , Termoizolim , Hidroizolim .Sistem chiller , Sistem akustik në dysheme dhe në tavan si dhe në muret anësore që ndahet me apartamentin tjetër.

Cmimi: 1000euro/m2

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme