Detajet e prones

TRS-0618-1236 Apartament 1+1 Don Bosko - Tirane

Property ID : TRS-0618-1236

Shitje 71,000 Euro - Apartamente 1+1
71 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Don Boskos.
I vendosur në Veri-Perëndim të qytetit të Tiranës, në Rrugën “Don Bosko” është në distancë shumë të shkurtër si me qendrën ashtu dhe me daljen e qytetit. Informacion mbi apartamentin: Kati 2 banim
Sipërfaqja e apartamentit : 71 m2 Orientimi Lindje.
Apartamenti është bosh dhe disponon: Salloni Ndenjes , 1 dhomë gjumi, Tualeti , Ballkoni, Korridor shpërndarës , Termoizolim , Sistem chiller , Hidroizolim , Sistem akustik në dysheme dhe në tavan si dhe në muret anësore që ndahet me apartamentin tjetër.
Cmimi 1000 euro m2

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme