Detajet e prones

TRS-0618-1237 Apartament 2+1 Don Bosko - Tirane

Property ID : TRS-0618-1237

Apartamente ne shitje, Shitje 106,000 Euro - Apartamente 2+1
106 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Don Boskos .
I vendosur në Veri-Perëndim të qytetit të Tiranës, në Rrugën “Don Bosko” është në distancë shumë të shkurtër si me qendrën ashtu dhe me daljen e qytetit. Informacion mbi apartamentin: Kati 8 banim
Sipërfaqja e apartamentit : 106 m2 Orientimi Lindje.
Apartamenti është bosh dhe disponon: Salloni Ndenjes , 2 dhoma gjumi, 2 Tualete , Ballkoni, Korridor shpërndarës , Termoizolim , Sistem chiller , Hidroizolim , Sistem akustik në dysheme dhe në tavan si dhe në muret anësore që ndahet me apartamentin tjetër.
Cmimi 1000 euro m2

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme