Detajet e prones

TRS-0618-1238 Shiten apartamente ne Tirane - Tirane

Property ID : TRS-0618-1238

Apartamente ne shitje, Shitje 1,000 Euro m2 - Apartamente 1+1, Apartamente 2+1, Apartamente 3+1

Shiten apartamente me siperfaqe dhe kate te ndryshme ne nje kompleks te ri qe po ndertohet ne Tirane , prane zogut te zi
Apartamente 1+1 me siperfaqe prej 58.9 m2 kate te ndryshme
Apartamente 2+1 me siperfaqe prej 85.9 m2 kate te ndryshme
Apartamente 3+1 me siperfaqe prej 118.9 m2 , kate te ndryshme
Cilesi shum e larte ndertimi , kompleks redizencial
Kompleks teper komode me te githa sherbimet e nevojshme prane , ambjente shplodhese ,
Cmimi i shitjes 1000 euro/ m2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme