Detajet e prones

TRS-0618-1240 Shitet vile dy kateshe ne Vlore - Tirane

Property ID : TRS-0618-1240

Apartamente ne shitje, Shitje 140,000 Euro - Vila
350 m24 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet vile dy kateshe ne Vlore ne lagjen ” 4 heronjte “
Pozicion ne koder
Siperfaqe e katit baze 110 m2
Truall i lire 350 m2
Kati i pare me siperfaqe 110 m3 i organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi , tualet , 2 dhome gjumi
Kati i dyte me siperfaqe 110 m2 eshte i organizuar ne 55 m2 shtepi , 2 dhoma gjumi dhe nje tualet + 44 m2 verande , Nga veranda shikohet Deti ,
Oborr i Gjelberuar me peme frutore , lule , ambjente clodhese
Ka dy bodrume
Katet lidhen dhe me shkalle te jashte ne te cilen mund te jetojne dy familje
Cmimi i shitjes 140.000 euro

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme