Detajet e prones

TRS-0618-1241 Shitet apartament 2+1 Te Rruga e Dibres - Tirane

Property ID : TRS-0618-1241

Apartamente ne shitje, Shitje 850 Euro m2 - Apartamente 2+1
115 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet2 Garazhd  Shto ne liste Printo
Shitet apartament 2+1 Te Rruga e Dibres
Ka nje siperfaqe prej 115 m2
Ndodhet ne katin e 7 me ashensor
Ka orientim Lindje -jug-perndim
Eshte i shtuar me parket , me punime speciale
Ka dy tualete , te dyja me dritare
Cmimi i shitjes 850 euro/ m2
Ka dhe dy garazhe nga 4 metra te larte , me siperfaqe 15 m2 / secila
Cmimi 10.000 Euro
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme