Detajet e prones

TRS-0618-1242 Shiten dy apartamente 1+1 prane Spiali Nene Tereza - Tirane

Property ID : TRS-0618-1242

Apartamente ne shitje, Shitje 770 Euro m2 - Apartamente 1+1
69 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shiten dy apartamente 1+1 te zona spitalore , prane Spiali Nene Tereza
Kane siperfaqe prej 69 m2
Ndodhet ne katin e 6 dhe te 7 banim te nje pallati 9 katesh
Kane orientim Jug lindje Jug
Kane planimetri shum te mire , pasi kan mundesi ndarje salloni nga ambjenti i gatimit
Hipoteke karabina , punimet mbarojne per nje vit
Cmimi i shitjes 770 euro/ m2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme