Detajet e prones

TRS-0618-1243 Shiten dy apartamente 2+1 Rruga e Dibres - Tirane

Property ID : TRS-0618-1243

Shitje 770 Euro m2 - Apartamente 2+1
102.3 M22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shiten dy apartamente 2+1 te zona spitalore , prane Spiali Nene tereza 
Kane siperfaqe prej 102.3 m2
Ndodhet ne katin e 6 dhe te 7 banim te nje pallati 9 katesh
Kane orientim Jug lindje Jug
Hipoteke karabina , punimet mbarojne per nje vit
Cmimi i shitjes 770 euro/ m2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme