Detajet e prones

TRS-0618-1244 Shiten dy apartamente ne vlore - Tirane

Property ID : TRS-0618-1244

Apartamente ne shitje, Shitje 45,000 Euro - Apartamente 1+1
68 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shiten dy apartamente ne vlore ne nje pallat te ri sa kalon ujin e ftohte prane vilave qeveritare me pamje nga deti.
Kane secila siperfaqe prej 68 m2
Ndodhen ne katin e dyte banim dhe katin e 5, te dyja me pamje nga deti , lungomare
Jane te dyja e mobiluara shum mire , njesoj
Cmimi i shitjes per secilin 45.000 euro.
Pra sa per iformacion ne vlore fillojne cmimet nga 600 deri ne 1000 euro m2.foto nr.1886

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme