Detajet e prones

TRS-0618-1250 Hotel ne shitje ne qender te Tiranes - Tirane

Property ID : TRS-0618-1250

Shitje 4,500,000 Euro - Hotel
m2 26 Dhoma Gjumi  Shto ne liste Printo

Hotel ne shitje ne qender te Tiranes
Ndodhet ne nje zone shum te mire te Tiranes , me shum levizje , ka akses ne levizjen e turisteve . menaxhohet shum mire nga pronaret dhe preferohet shum nga te huajte.
Ndodhet buze rruge kryesore
Ka nje me siperfaqe prej 1600 m2 te organizuar ne 4 kate , total 26 dhoma.
Hoteli ka bar-restorant, salle konferencash, Spa, seminare si dhe hapesire parkimi.
Me nje oborr te rethuar me nje siperfaqe 610 m2.
Me hipoteke.
Pervec shperbimeve te Hotelerise, restoranti ka sukses dhe ne sherbimin e kateringut.
Kati Milano perbehet nga 6 dhoma me 2 krevate, 2 dhoma me krevat matrimonial standard dhe 4 dhoma teke.
Kati Paris perbehet nga 5 dhoma me krevat matrimonial standard
Cmimi i shitjes 4.500.000 euro
(Hoteli ka 9 dhoma me krevat matrimonial King size )

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme