Detajet e prones

TRS-0618-1252 Shitet apartament 2+1 Prane Petro Ninit - Tirane

 • WhatsApp Image 2018-12-27 at 13.08.24
 • WhatsApp Image 2018-12-27 at 13.08.25(1)
 • WhatsApp Image 2018-12-27 at 13.08.25
 • 1
 • WhatsApp Image 2018-12-27 at 13.08.18(2)
 • WhatsApp Image 2018-12-27 at 13.08.18
 • WhatsApp Image 2018-12-27 at 13.08.20
 • WhatsApp Image 2018-12-27 at 13.08.21(1)
 • WhatsApp Image 2018-12-27 at 13.08.21
 • WhatsApp Image 2018-12-27 at 13.08.22(1)
 • WhatsApp Image 2018-12-27 at 13.08.22
 • WhatsApp Image 2018-12-27 at 13.08.23(1)
 • WhatsApp Image 2018-12-27 at 13.08.23(2)
 • WhatsApp Image 2018-12-27 at 13.08.23
 • WhatsApp Image 2018-12-27 at 13.08.24(1)
 • WhatsApp Image 2018-12-27 at 13.08.24(2)
 • WhatsApp Image 2018-12-27 at 13.08.24(3)

Property ID : TRS-0618-1252

Apartamente ne shitje, Shitje 1,500 Euro m2 - Apartamente 2+1
124 m2 2 Dhoma Gjumi2 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 Prane Petro Ninit 
Ka nje siperfaqe prej 124 m2
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri
Me certifikate pronesie
Eshte i organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi , 2 dhoma gjumi , ballkon , 2 tualete
Guzhina dhe dy dhomate gjumit kane dalje ne ballkon
Dhoma matrimoniale ka tualetin brenda
Ka orientim Jug-lindje
Punime Speciale
Ka dhe garazh , qe mban dy makina.
Cmimi i shitjes 1500 euro/m2 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme