Detajet e prones

TRS-0618-1256 Shitet toke truall. - Tirane

Property ID : TRS-0618-1256

Shitje 300 Euro m2 
1256. 7  m2  Shto ne liste Printo

Shitet toke truall.
Prane senatoriumit me siperfaqe totale 1256. 7 m2.
E rrethuar me mur.
Lejohet ndertim deri ne 5 kate, 525 m2 baza e ndertimit dhe 2 kate nentoke.
Cmimi references se shtetit 33.000 leke te reja m2
E pershtateshme per rezidence banimi, pallat, hotel, spital etj.
Cmimi i shitjes 300 euro/ m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme