Detajet e prones

TRS-0618-1260 Shitet Toke ne DURRES - Tirane

Property ID : TRS-0618-1260

Shitje 250,000 Euro - Toka

Shitet Toke ne DURRES
PRANE  GJYKATES SE DURRSIT
Toka ka siperfaqje totale 480 metra ku perfshihet dhe nje shtepi tek 90 metra katror
Toka shume mire mund te perdoret per ndertim pallati , Me certifikate pronesie
CMIMI i shitjes 250.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme