Detajet e prones

TRS-0618-1275 Shitet papafingo 3+1 te Liqeni i Thate - Tirane

 • 16
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 13

Property ID : TRS-0618-1275

Apartamente ne shitje, Shitje 1,300 Euro m2 - Apartamente 3+1
170.34 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet papafingo 3+1 te Liqeni i Thate
Ka nje siperfaqe prej 131.96 m2
Siperfaqe e perbashket 24.75 m2
Siperfaqe totale 170.34 m2
Eshte e organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi , 3 dhoma gjumi , tualet , ballkon
Ka pamje fantastike dhe relaksuese , verande 90 m2
Cmimi i shitjes 1300 euro / m2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme