Detajet e prones

TRS-0618-1276 Shitet Apartament 3+1 ne Don Bosko - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Property ID : TRS-0618-1276

Apartamente ne shitje, Shitje 127,000 Euro - Apartamente 3+1
128 m23 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo


Shitet Apartament 3+1 ne Don Bosko
Ka nje siperfaqe prej 128m2
Eshte e pajisur me certifikate pronesie
Ndodhet ne katin e pare banim, buze rruge
Eshte i pershtatshem per zyra dhe aktivitete te tjera pallat ri me ashensor
Ka mundesi ndarje ne 2 apartamente
Cmimi i shitjes 127.000 Euro

 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme