Detajet e prones

TRS-0618-1278 Shitet apartament , garsoniere ne qender tek shallvaret - Tirane

 • 20140823_141050
 • 20140823_141138 - Copy
 • 20140823_141138
 • 20140823_141145
 • 20140823_141154
 • 20140823_141206 - Copy
 • 20140823_141206
 • 20140823_141210
 • 20140823_141229
 • 20140823_141242
 • 20140823_141250
 • 20140823_141303
 • Garsonieri 1
 • Garsonieri 2
 • Garsonieri 3

Property ID : TRS-0618-1278

Apartamente ne shitje, Shitje 50,000 Euro - Garsoniere
36.6 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament , garsoniere ne qender tek shallvaret
Ka nje siperfaqe prej 36.6 m2
Ndodhet ne katin e 3 pallat i ri me ashensor i mobiluar shume mire dhe i rikonstruktuar, ka kondicioner, grila kundra diellit dhe shtruar me parket.
Orientimi jug-lindje.
Me hipoteke
Eshte shum e mire dhe per insvestim, mund te behet zyra te ndryshme , klinika etj
Cmimi i shitjes 50.000 euro 

shitur

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme