Detajet e prones

TRS-0618-1279 Shitet apartament 3+1 tek kodra e diellit - Tirane

  • 7
  • 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Property ID : TRS-0618-1279

Apartamente ne shitje, Shitje 750 Euro m2 - Apartamente 3+1
123 m23 Dhoma Gjumi  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 3+1 tek kodra e diellit nje nga zonat me te preferuar per jetese ne tirane .
Ndodhet ne katin e dyte banim.
Ka nje siperfaqe prej 123 m2
Apartamenti perbehet nga salloni ambjenti i gatimit 3 dhomat e gjumit tualeti dhe ballkoni. foto nr.1921
Ka Orientimi jug lindje
Shitet bosh
Ka mundesi ndarje ne dy apartamente 1+1 duke qene se ka 2 tualete .
Cmimi i shitjes 750 euro/ m2.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme