Detajet e prones

TRS-0618-1282 Shitet biznesi i nje parkuerie dhe berberane - Tirane

Property ID : TRS-0618-1282

Shitje 40,000 Euro - Ambjente biznesi
100 m2 2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet biznesi i nje parkuerie dhe berberane
Eshte ne pozicion shum te mire ne nje zone shum te mire te tiranes , prane bllokut
Paisje nga me te fundit , te gjitha produktet e nevojeshme
Te gjitha paisjet jane te reja dhe ka kushtet e nevoshme per grim , floke , maikyr , estetike ,sauna , pedykyr , manykyr
Ka nje aredim relaksues per syrin e klientit dhe eshte i gjithe i ndricuar me drita
Xhiro ditore shum e kenaqshme
Ka investim deri ne 100.000 euro ,
Shitet bashke me punonjesit ne gjendje pune
Cmimi 40.000 euro per te dyja
Cmimi i shitjes eshte nen kosto

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme