Detajet e prones

TRS-0618-1286 Shitet hotel ne qender te Tiranes - Tirane

Property ID : TRS-0618-1286

Shitje - Hotel
378 m2 7 Dhoma Gjumi7 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet hotel ne qender te Tiranes.
Hotel  eshte me dy kate
Dhomat e hotelit jane ne katin e dyte me sip ndertimi 234 m2 , e ndare ne 7 dhoma, 5 dopje, 2 dhoma teke me kravat gati dopje,ka recepsion , , bar, salle ngrenie per mengjes.
Ka sistem kondicionimi, dhe ajrosje gjerman me kembim arji per temperature te brendshme dhe largon ajrin e ndotur.
Ka panele diellor me sistem te pershpejtuar te ujit te ngohte
Ne katin e pare eshte dhe restoranti+ bar me siperfaqe 143 m2 ka dhe verande te shfytezueshme 48 m2 e cila mund te sherbeje per salle konferencash te vogel
Restoranti sherben mengjes dreke dhe darke, Restoranti eshte leshuar me qera 1200 euro neto + 180 euro taksa , por eshte ne sherbim te klienteles se hoteli ne cdo kohe.
.Cmimet e dhomave dopjo 50-60 euro, teket 40-50 euro.
Shpenzimet e ujit dhe dritave jane minimale.
Siperfaqe totale hotel + restorant 425 m2
Hoteli pozicionohet ne nje nga vendet me te bukura dhe qendrore te Tiranes.
Cmimi i shitjes 1.5 milion Euro. 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme