Detajet e prones

TRS-0618-1288 Apartament 3+1 ne zonen e Don Dosko - Tirane

Property ID : TRS-0618-1288

Apartamente ne shitje, Shitje 186,000 Euro - Apartamente 3+1
186 m23 Dhoma Gjumi1 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 3+1 ne zonen e Don Doskos prane Restorant Gjelit.
Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone mjaft e qete dhe e sigurte dhe mese e aksesueshme me te gjitha pikat kyce te qytetit.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor .
Disponon nje siperfaqe prej 186 m2 dhe ndodhet ne katin e 7 te parafundit.
Apartamenti perbehet nga salloni ambjenti i gatimit me vete 3 dhoma gjumi tualeti dhe ballkoni gjethashtu apartamenti disponon edhe nje garazh.
Cmimi 186000 euro.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme