Detajet e prones

TRS-0618-1289 Shitet hotel ne Ksamil, Prane detit - Sarande

Property ID : TRS-0618-1289

Shitje 950,000 Euro - Hotel
482 m2 12 Dhoma Gjumi12 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet hotel ne Ksamil, Prane detit 
Me hipoteke disponon nje siperfaqe prej  482m katror
Siperfaqe trualli 620 m2 , truall i rrethuar
Siperfaqe totale e ndertimit 640 m katror.
Hoteli Gjithsej ka 12 dhoma ( ku 6 dhoma jane me knd gatimi dhe 6 dhoma jane normale )
Te gjitha dhomat jane me ballkon dhe kane lartesi 3.3 m
Eshte nje hotelet me te mira dhe te frekuentuara
Hoteli nuk diponon ashensor
Ne katin e pare(perdhe)ndodhet nje dyqan dhe 1 kafene e vogel..
Ka nje siperfaqe prej 110 m katror per tavolina.
Ka vend parkimi per 10 makina
Cmimi i shitjes 950.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme