Detajet e prones

TRS-0618-1292 Apartament 1+1 tek Ambasador 3 - Tirane

 • WhatsApp Image 2019-01-29 at 20.01.53
 • WhatsApp Image 2019-01-29 at 20.01.54
 • WhatsApp Image 2019-01-29 at 20.01.55(1)
 • WhatsApp Image 2019-01-29 at 20.01.55(2)
 • WhatsApp Image 2019-01-29 at 20.01.55
 • WhatsApp Image 2019-01-29 at 20.01.56(1)
 • WhatsApp Image 2019-01-29 at 20.01.56
 • WhatsApp Image 2019-01-29 at 20.01.58(1)
 • WhatsApp Image 2019-01-29 at 20.01.58
 • WhatsApp Image 2019-01-29 at 20.01.59
 • WhatsApp Image 2019-01-29 at 20.01.57

Property ID : TRS-0618-1292

Apartamente ne shitje, Shitje 188,000 Euro - Apartamente 1+1
94 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 1+1 tek Ambasador 3 tek Liqeni Artificjal i Tiranes prane Rruges se Elbasanit.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8 banim ne nje zone shume te preferuar per banim pasi ndodhet prane liqenit te tiranes midis ajeritt te paster dhe shume fasiliteteve pasi ka prane vetes qendra tregtare qendra biznesi kampusin universitar dhe mese e aksesueshme me te gjitha pikat kyce te qytetit.
Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 94 m2 dhe ka mundesi konvertimi ne 2+1
Ambjenti perbehet nga salloni ambjenti i gatimit dhoma e gjumit tualeti dhe ballkoni shitet totalisht mobiluar ne menyre bashkekohore.
Cmimi Okazion : 188.000 euro ose 2000 euro m2

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme