Detajet e prones

TRS-0618-1294 Apartament 2+1 ne Don Bosko - Tirane

Property ID : TRS-0618-1294

Apartamente ne shitje, Shitje 185,000 Euro - Apartamente 3+1
180 m23 Dhoma Gjumi1 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko mprapa restorant Gjeli.
Ka nje siperfaqe 180 m2
Ndodhet ne katin e 7 i parafundit me pamje ne 3 drejtime me pallat te ri
Eshte i pajisur me certifikate
Eshte shum i pershtatshem per zyra
Eshte i mobiluat totalisht me te gjitha te reja
Ka dhe garazh
Nga dy hyrje ne kat
Cmimi i shitje 185.000 euro neto

Prona te ngjashme